На численні звернення жителів громади та людей, які транзитом проїжджають через нашу територію, щодо завищеної плати за послуги таксі-перевезення відбулося засідання керівного складу селищної ради , відділу поліції, військкомату та територіальної оборони. На даному засіданні вирішили провести жорсткий контроль та моніторинг діяльності в цій сфері.

Повідомляти про таксистів, які перевозять пасажирів за надмірно високими цінами можна за телефоном 102 .

Довідково:

На території громади працює близько 30 таксистів-перевізників, з яких офіційно зареєстрований лише 1. Закликаємо свідомих таксистів легалізувати свій бізнес. Адже з ваших податків буде сплачений військовий збір.

Попереду не лише перемога, але й відбудова всієї країни. А щоденна робота - це наш вклад не лише у майбутнє держави, але й у теперішню оборону України!