У Центрі протидії дезінформації при Раді національної безпеки і оборони України  спростували поширення чуток про нібито гарантоване державою анулювання сплати комунальних послуг.  В умовах дії воєнного стану українці   не звільняються  від сплати за комунальні послуги. При цьому на час війни скасували пеню та штрафи, якщо людина не може їх оплатити. Однак після закінчення  воєнних  дій  заборгованість  доведеться  погасити.

Любарська селищна рада   з розумінням відноситься до сьогоднішньої  ситуації  і просить  жителів громади сплачувати за надані  їм комунальні  послуги.  Сплата  в  сьогоднішніх умовах є   підтримкою Любарському  КП «Добробут»,  яке  працює  і потребує  коштів   на   заправку  транспортних  засобів  для  вивезення сміття, оплату  електроенергії   при  наданні послуг  водопостачання  та  водовідведення ,  для  проведення аварійних робіт.      Внаслідок  несплати  утворюється  заборгованість яку   як не сьогодні то пізніше   потрібно  буде сплатити.

Закликаємо  юридичних осіб, ФОП, та  жителів громади  яким  надає послуги  КП «Добробут»  провести  розрахунки  за  надані  послуги  та   не утворювати заборгованості.

Дякуємо за розуміння.