Відсьогодні, 04 травня, комендантська година на Житомирщині розпочинатиметься з 23:00 і триватиме до 5:00 ранку.

Дотримуйтеся режиму світломаскування. Саме світло на вулицях та будинках може зорієнтувати ворога на місцевості, а освітлений населений пункт бути ціллю для бомбардувальників. Тому обов'язково, коли на вулиці темніє, потрібно дотримуватися режиму світломаскування.

Нагадаємо, що у цей час для громадян діють певні обмеження, необхідні задля їхньої безпеки. У визначений час мешканцям області необхідно залишатися вдома, а в разі спрацювання сигналу тривоги – спуститися в укриття.

Перебувати на вулицях у комендантську годину мають право військові, поліцейські та громадяни, які мають спеціальну для цього перепустку. Правопорушників правоохоронці будуть притягувати до відповідальності.

Слава Україні!