«Сьогодні вдень російська армія вчергове вдарила артилерією та системами залпового вогню по Сєвєродонецьку. Єдине, що залишалося в місті із комунікацій працюючим, – це система газопостачання. Далеко не у всіх будинках, але в старих районах у багатьох домівках блакитне паливо було. Люди могли хоча б приготувати їжу та підігріти воду. Наразі магістральний газопровід перебитий та розгерметизований. Для запобігання більш серйозної аварії ГРС перекриті. Газу в місті нема», – повідомив очільник Луганщини Сергій Гайдай.

Через влучання російських снарядів в останні вцілілі високовольтні ЛЕП, електроенергія відсутня у всіх 43 населених пунктах. Без світла перебувають 128 273 споживача.

Централізоване водопостачання відсутнє по всій області. Зокрема, інфраструктура Попаснянського районного водоканалу знищена повністю.

Рятувальниками за добу розвезено населенню області 28 тонн води.