За гарною традицією у третю неділю першого літнього місяця в Україні відзначається День медичного працівника!

Шановні медики !

Прийміть  найщиріші привітання з професійним святом!

У такий складний для України час, ми як ніколи усвідомлюємо, що професія медичного працівника є однією з найскладніших та найвідповідальніших. Життя та здоров'я людини є найбільшою цінністю кожного. Це нелегка праця, бо окрім знань, потребує мужності і людяності, великих душевних і фізичних сил.

Більшість медиків відзначатимуть його на робочому місці, рятуючи життя не лише від хвороб, а й від війни.

Хочемо  побажати, щоб у вашому житті було більше радісних моментів. Міцного імунітету від усіх хвороб і вірусів, і головне щоб Вас ніколи не підводило власне здоров’я. Хай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею!

Нехай все це буде під мирним небом України!