Питання бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, гуманітарних питань та з питань дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

757.Про встановлення ставок та пільг із сплати місцевих податків та зборів на території Любарської селищної ради.

758. Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на території Любарської селищної ради.

759. Про припинення  Бичівського  ЗЗСО І-ІІ ступенів та Житинецької ЗОШ І ступеня Любарської селищної ради.

Додаток 1.

Додаток 2.

760.Про перепрофілювання (зміну типу) Борушківецького, Юрівського навчально – виховних комплексів  та Березівської загальноосвітньої школи  І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради.

761.Про  перейменування Глезненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Любарської селищної ради та затвердження Статуту в новій редакції.

762.Про реорганізацію Великоволицької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Любарської селищної ради.

763. Про реорганізацію Вигнанського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Любарської селищної ради.

764.Про реорганізацію Гринівецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Любарської селищної ради.

765.Про реорганізацію Коваленківської  загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Любарської селищної ради.

766.Про реорганізацію Коростківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів – заклад дошкільної освіти» Любарської селищної ради.

767. Про перейменування Пединківського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Любарської селищної ради та затвердження Статуту в новій редакції.

768. Про надання згоди на зменшення розміру орендної плати.

769. Про затвердження акта  приймання-передачі матеріалів з власності ОК "Водограй" до комунальної власності Любарської селищної ради.

Передавальний акт.

Додаток до передавального акта.

770. Про передачу проектно-кошторисної документації, експертного звіту та матеріалів Любарської селищної ради  в господарське відання комунальному підприємству "Добробут" та затвердження акта передачі–приймання.

Передавальний акт.

Додаток до передавального акта.

771.Про  перейменування вулиць  та провулків на території населених пунктів Любарської селищної територіальної громади.

772. Про затвердження рішень виконавчого комітету селищної ради.

777. Про створення комісії з питань працевлаштування педагогічних працівників закладів освіти  Любарської селищної ради.

Питання агропромислового  комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та розвитку населених пунктів Любарської територіальної громади, планування та забудови територій

773.Про  надання дозволу на розробку проекту  із землеустрою щодо відведення земельних  ділянок ПП «Кайлас-К».

774. Про передачу  в оренду земельних ділянок  ФГ «Родина».

775. Про  припинення  дії договору оренди землі.

776.Про  надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв), що перебувають у спільній частковій власності громадян-власників сертифікатів реформованого КСП «Случ».