Із настанням спекотної погоди на Любарщині зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок спалювання сухої трави, чагарників та розведення багать у лісах. Як свідчить практика, у переважній більшості випадків люди умисно порушують правила пожежної безпеки. З початку цього року в області зафіксовані 41 випадків загоряння сухої рослинності. Так з початку тижня наші рятувальники двічі залучалися до гасіння пожеж із сухої рослинності поблизу сіл Коваленки та Гринівці Любарської селищної ради.

Щоб запобігти цьому лихові кожен має усвідомити небезпеку спалення сухої трави на своєму подвір’ї та на відкритій території. Краще створити компостні ями, куди й скласти торішні відходи. Тим, хто збирається до лісу на відпочинок, у жодному випадку не можна залишати багаття без нагляду, не розпалювати його на торф’яних ґрунтах, у хвойних лісах! Навколо вогнища повинна бути обкопана ділянка діаметром не менше одного метра, а саме вогнище знаходитися не ближче десяти метрів від кущів або дерев.