Пожежі в екосистемах: Рятувальники просять жителів Любарщини хоча б під час війни не палити суху траву та після жнивні залишки.

Дата: 28.07.2022 10:46

Рятувальники продовжують надавати допомогу населенню в різних критичних ситуаціях, тому звертаються до громадян не випалювати суху рослинність та не завдавати великої шкоди навколишньому середовищу.

Попри застереження надзвичайників про суворе дотримання правил пожежної безпеки, чимало жителів Любарщини вперто продовжують їх ігнорувати.Зокрема це стосується спалювання сухої рослинності, що спричиняє пожежі в екосистемах.

Спалювання сухих рослинних залишків стало для наших громадян настільки звичним, що практично не звертається увага на те, що на території  нашої  країни  відбуваються  військові дії і виїздів бійців ДСНС на ліквідацію пожеж в екосистемах можна було б уникнути.

Шановні громадяни! Всі  підрозділи ДСНС України  несуть службу  в  посиленому  варіанті. Рятувальники продовжують надавати допомогу населенню  в  різних критичних  ситуаціях, тому звертаються до громадян не випалювати суху  рослинність та не завдавати великої шкоди навколишньому середовищу.