У Житомирі на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу «Динамо» під егідою Асоціації футзалу України з 26 по 28 серпня 2022 року проходив чемпіонат України з футзалу серед ветеранів віком 55+ та 65+.

У віковій категорії 55+ у змаганнях брали участь команди з восьми регіонів України – м. Львова, м. Умані, м. Сум, м. Харкова, м. Житомира, збірна Хмельниччини та дві команди з Одещини.

У віковій категорії 65+ змагались команди з м. Києва, Київської області, м. Харкова, м. Сум, м. Умані та збірна команда Житомирської області.

За результатами трьох днів змагань, у напруженій та безкомпромісній боротьбі переможцями та призерами чемпіонату України з футзалу серед ветеранів стали:

У віковій категорії  55+:

І місце – «Syngenta» (м. Умань);

ІІ місце – «ТВД» (м. Львів);

ІІІ місце – «Фортеця» (збірна Хмельниччини).

У віковій категорії  65+:

І місце – «Київ» (м. Київ);

ІІ місце – «Синявське» (Київська область);

ІІІ місце – «Комунар» (м. Харків).

Вітаємо переможців та призерів змагань.