Привітання з Днем вихователя та всіх дошкільних працівників

Шановні вихователі та працівники дошкільних навчальних закладів Любарської селищної територіальної громади!

Щиросердно вітаю зі святом всіх працівників дошкільних установ громади, які віддають щоденно тепло своїх сердець дітям!

Професія вихователя вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і нескінченної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку їхнього життєвого шляху - не просте завдання, але від його успішного вирішення залежить майбутнє. Той фундамент, який закладається з самого дитинства, служить опорою і основою в подальшому житті.

Впевнений, що Ваша доброта і педагогічна майстерність перетворять кожен день для вихованців у дитячому садку в радісний і щасливий період життя!

Зичу Вам міцного здоров'я, щастя, добра та натхнення, а найголовніше – відчуття вдячності за свою роботу від дітей, батьків та держави.

З повагою

Любарський селищний голова                                                               Володимир ГЕРАСИМЧУК