З метою підготовки до опалювального сезону 2022-2023 на ваших територіях ми рекомендуємо розпочати активну  інформаційну кампанію серед населення.

Основна мета кампанії - заздалегідь попередити мешканців вашої громади про необхідність підготовки до умов, коли може зникнути тепло та електрика в їх оселях. Програма «U-LEAD з Європою» пропонує вам допомогу в цьому питанні і надсилає для використання наступні флаєри (дивись прикріплені додатки).

Фото без опису

Фото без опису

Опалювальний період 2022-2023 років буде найскладнішим в історії України і його упевнене проходження напряму залежить від послідовних та скоординованих дій центральної і місцевої влади та громадян. Враховуючи актуальність питання, а також з метою об’єднання спільних зусиль, Міністерство розвитку громад та територій України розпочинає комунікаційну кампанію «Готуймося!», спрямовану на спонукання громадян індивідуально готуватися до опалювального сезону. Адже одним із важливих заходів підготовки є проведення побутової термомодернізації власниками квартир та індивідуальних будинків. Саме первинні заходи дозволять зменшити втрати теплової енергії та створити оптимальний мікроклімат в оселях. З цією метою Мінрегіон розробив інформаційно-графічні матеріали, спрямовані на підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації.

Завантажити пакет інформаційно-графічних матеріалів можна за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/11dhv_JoA5No9AxCx5PTXMTatCTiRm0AH Інструкція щодо розміщення матеріалів додається.