Фото без опису

 

Шановні захисники і захисниці України! 

Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва.

Прийміть щиросердні вітання з нагоди Дня захисника України!

 Це свято відзначається в українському суспільстві в день великого православного свята - Покрови Пресвятої Богородиці, єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами.

Сьогодні День захисника Вітчизни є особливим для тих, хто зі зброєю в руках боронить нашу землю. Усвідомлюючи своє високе призначення - охороняти життя та мирну працю свого народу, сьогоднішнє покоління героїв сучасної історії України бере приклад із своїх попередників. Адже любов до рідної землі та батьківської хати, повага до українських традицій та рідної мови передалася їм у спадок та ні за яких обставин не можуть бути знеціненими.

Шановні захисники України! Дякуємо вам за відданість Україні та її народу! Нехай наша священна українська земля назавжди буде благословенною, вільною та незалежною!

Бажаємо вам і членам ваших родин, бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра і миру, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі в ім’я розбудови Українського війська! Слава Україні! Слава її героям!

З повагою,

Любарський селищний голова                                     Володимир ГЕРАСИМЧУК