Сьогодні ми відзначаємо Свято, значення якого в сучасній історії нашої Держави важко переоцінити – День захисників та захисниць України. Свято справжніх Героїв, які ціною власного життя відстоюють нашу Незалежність.

Ми вшановуємо наших захисників і захисниць в один день із великим святом Покрови. Адже Богородиця завжди оберігала наших воїнів.

Цей день єднає в собі тисячолітню історію боротьби українців за свою Державу – звитягу витязів Київської Русі, відчайдушну хоробрість козаків, відвагу січових стрільців, мужність вояків УПА.

Їх непереможний дух кожен із нас береже у своєму серці. А наші бойові частини визволяють українські міста та села від російської пошесті під знаменами легендарних українських полководців та славетних підрозділів минулого: Короля Данила, Костянтина Острозького, Романа Дашкевича, Івана Виговського, Чорних запорожців та Героїв Крут.

Найкращі традиції захисників минулого разом із неймовірним бойовим досвідом сучасності роблять Збройні Сили України однією з найбоєздатніших армій світу. А наша любов до України робить нас непереможними.

Героїзм наших воїнів змінює не лише майбутнє України, а й усього цивілізованого світу. Робить нас і наших друзів в інших країнах більш рішучими, чітко визначає, де добро, а де зло. Наповнює усі демократичні країни новою енергією, яка неодмінно стане панацеєю від варварства та терору 21 століття.

Зі святом вас наші захисники! Слава українським Героям та Героїням!