1. Про  затвердження звіту про виконання  бюджету Любарської селищної територіальної громади за 3 квартал  2022  року.

Додаток.

2. Про внесення змін до рішення Любарської селищної ради від 22.12.2021 № 633 «Про бюджет Любарської селищної територіальної громади на 2022 рік».

Додаток.

3. Про визначення об’єктів з поточного ремонту дорожнього покриття вулиць комунальної власності Любарської селищної ради в 2022 році.

4. Про затвердження висновку органу опіки і піклування селищної ради  про доцільність звільнення від обов’язків опікуна Суворкіної Л.П та призначення опікуна Суворкіна С.В.

5. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Стельмаха Василя Вікторовича.

6. Про затвердження висновку про доцільність позбавлення батьківських прав гр. Поліщук Наталії Богданівни  та гр. Поліщука Максима Петровича.

7. Про надання матеріальної адресної грошової допомоги членам сімей  загиблих військовослужбовців.

8. Про переведення житлового будинку квартирного типу в житловий будинок садибного типу та присвоєння окремої адреси  нерухомого майна гр.Сухоставському М.Б.

9. Про переведення житлового будинку квартирного типу в житловий будинок садибного типу та присвоєння окремої адреси  нерухомого майна гр. Сиротенко Є.М.

10. Про зміну адреси об’єкту нерухомого майна  гр. Продан Л.О.

11. Про надання дозволу на проведення кронування  зелених насаджень.

12. Про затвердження акта  обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

Додаток.

13. Про затвердження розпорядження селищного голови.