Фото без опису

Вітаю зі Всеукраїнським днем працівників культури та аматорів народного мистецтва всіх, хто присвятив себе благородній справі - зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу. Ваша праця завжди на виду: ви створюєте людям свято та даруєте радість спілкування, несете культуру до кожного серця та кожної душі. Допомагаєте молодому поколінню долучатися до справжніх витоків української культури. Споконвіку пісня і танець, музика і слово були виразниками національної ідеї, оберегами історичної пам’яті, вони вселяли і зміцнювали надію народу на краще майбутнє.

Щиро вдячний працівникам культури, співробітникам музеїв, бібліотек, клубів, аматорських колективів та мистецьких закладів за самовіддану працю, безперервний творчий пошук, відповідальне ставлення до своєї високої просвітницької місії, за те, що приносите у наше життя свято і гарний настрій. Наші музиканти, майстри сцени, представники творчої молоді і дитячої художньої самодіяльності беруть участь у різних конкурсах і фестивалях, здобуваючи перемоги та міжнародну славу громаді.

Бажаю всім витримати нинішні випробування та реалізувати всі плани. Зичу вам міцного здоров’я, родинного затишку, особистого щастя і нових творчих здобутків у благородній справі.

 

Із повагою,

Селищний голова                                       Володимир ГЕРАСИМЧУК