Відділом культури та туризму 09.11.2022 було організовано благодійний захід, концерт з метою збору коштів для ЗСУ.

У концерті взяли участь творчі колективи та виконавці громади, до речі в цей день вони відзначали своє професійне свято, аби зробити добру справу - зібрати гроші для захисників.

У концерті прозвучали твори, що оспівують український народ, його дух і незламність, мирного українця, який стає воїном, його батьків, дітей, українську жінку, українського солдат та про героїчну боротьбу українського народу за свою свободу в загарбницькій війні росії проти України. Музичні твори супроводжувались зображенням шляху українців до перемоги, серед яких було згадано кожного воїна – земляка що віддав життя, боронячи нашу землю , даючи можливість кожному з нас зустріти новий день.

Глядачі, які приходили на концерт, могли внести посильний вклад у нашу спільну перемогу у вигляді особистих коштів для потреб армії. Таким чином вдалося зібрати 6,6 тисяч гривень. Гроші будуть долучені до зібраних коштів волонтерами громади, для придбання чергового автомобіля землякам- захисникам.