Фото без опису

 

Питання бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку , інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, гуманітарних питань  та з питань дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

    882 Про затвердження Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Аптека 1» Любарської селищної ради Житомирської області на 2022-2023 роки.

    883 Про затвердження Програми надання поворотної фінансової допомоги (резервних коштів), що виплачується патронатним вихователям до моменту отримання державної соціальної допомоги на 2023 рік.

     884 Про затвердження Програми підтримки культури і духовності Любарської селищної ради на 2023-2027 роки.

     885 Про затвердження Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Любарська лікарня» Любарської селищної ради на 2023-2025 роки.

     886 Про внесення змін до Програми розвитку та утримання житлово-комунального господарства Любарської селищної ради.

     887 Про внесення змін до рішення Любарської селищної ради від 22.12.2021 № 633 «Про бюджет Любарської селищної територіальної громади на 2022 рік».

     888 Про затвердження протоколу про результати електронного аукціону з оренди нерухомого майна №LLE001-UA-20221011-87768.

     889 Про надання дозволу на приватизацію (відчуження) об’єкта комунальної власності Любарської селищної ради.

     890 Про надання згоди КНП «Любарська лікарня» на продовження шляхом проведення аукціону договору оренди № 4   від 01.03.2008 року.

     891 Про внесення змін до договору оренди № 4 від 12.10.2022р. та надання дозволу на  здійснення капітального ремонту орендованого об’єкта.

     892 Про передачу основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, запасів, грошових коштів з балансу Житинецького ЗДО на баланс відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.

     893 Про передачу основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, запасів, грошових коштів з балансу Вигнанського ЗДО на баланс відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.

     894 Про передачу основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, запасів, грошових коштів з балансу Горопаївського ЗДО на баланс відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.

     895 Про передачу основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, запасів, грошових коштів з балансу Березівського ЗДО на баланс відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.

     896 Про передачу основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, запасів, грошових коштів з балансу Привітівського ЗДО на баланс відділу освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради.

     897 Про внесення змін до структури та  штатної чисельності Комунального підприємства по обслуговуванню адміністративних приміщень об’єктів комунальної власності Любарської селищної ради Житомирського району Житомирської області на 2022 рік.

     898 Про оприбуткування безоплатно отриманих матеріальних цінностей та внесення змін до кошторису видатків Любарської селищної ради на 2022 рік.

     899 Про передачу комунального майна Любарської селищної ради на праві господарського відання та затвердження актів передачі-приймання.

     900 Про затвердження списку присяжних Любарського районного суду.

     901 Про перейменування об’єкта топоніміки в с. Липне Липненського старостинського округу Любарської селищної територіальної громади.

Питання агропромислового  комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та розвитку населених пунктів Любарської територіальної громади, планування та забудови територій

     902 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що використовуються під польовими дорогами, розташованими між земельними частками (паями) та передачу їх в оренду.

     903 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення.

     904 Про  передачу  в оренду земельної  ділянки ФГ «Полісся-Агро».

     905 Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності.

               906 Про  припинення дії договору оренди земельної ділянки водного  фонду.

     907 Про затвердження звіту з експертної грошової оцінки земельної ділянки та продаж її у власність.