З метою забезпечення належного утримання доріг та територій громади, розпорядженням селищного голови від 23.11.2022 №179 «Про посилення контролю та забезпечення належного утримання комунальних доріг, прилеглих територій в зимовий період», рекомендовано керівникам установ, підприємств, організацій, фізичним особам –підприємцям, фізичним особам-власникам приватних домоволодінь, нежитлових будівель і споруд, розташованих на території Любарської селищної ради, забезпечити щоденно прибирання від снігу та льоду:

• територій в межах виділеної земельної ділянки на праві власності, оренди, користування;
  • прилеглої території, яка межує з територією суб’єкта господарювання або приватного володіння на відстані 15м (по периметру) від огорожі споруди або обмежена краєм проїзної частини вулиці чи дороги;
  • регулярно виконувати заходи з очищення прилеглих територій, дахів будинків і споруд від снігу та льоду у світлий час доби, з дотриманням правил позначення території, в межах якої ведуться роботи з очищення.

З повним текстом вищезазначеного розпорядження можна ознайомитись в розділі «Документи» сайту.