06.12.2022 біля алеї Небесної сотні, відбувся урочистий захід, з нагоди Дня Збройних сил України. Це свято завжди відзначалося з гордістю та пошаною, але  цьогоріч, під час повномасштабної війни його важливість зросла ще більше. ЗСУ - це меч і щит України, наша опора і захист. І хоча сьогодні погода не тішила теплом, на заході були присутні усі відділи селищної ради, працівники відділу культури, освіти, військомату. Сьогоднішній захід був обмежений в часі та на жаль війну не можна обмежити,  адже в суворих, зимових умовах наші хлопці та дівчата з гідністю виконують бойові завдання, відвойовуючи такою важкою ціною кожен метр рідної землі.

Зі словами подяки і шани виступив секретар ради Анатолій Біленький, хвилиною мовчання і покладанням квітів, вшанували захисників, які віддали своє життя за наші мирні ранки. Також привітала присутніх зі святом мама одного із тих воїнів, хто сьогодні боронить землю від ворогів - Лінійчук Т.Д.