19 грудня в залі засідань Любарської селищної ради відбувся семінар на тему « Насильству немає виправдання», який провели представники Громадської організації «Жіночий  інформаційно- консультаційний центр», керівник громадської організації Ірина БАБЕНКО, фахівець із реінтеграційної допомоги Марія КЛІМЧУК та психолог, тренерка Людмила КУЛІК. Із вступним словом виступила Марія КЛІМЧУК, ознайомивши присутніх із основним напрямком роботи їх організації та запропонувала заповнити анкети- опитування усім учасникам семінару. Психолог Людмила КУЛІК, розповіла учасникам семінару про види насильства, його наслідки прямі і віддалені та інше. На семінар були запрошені внутрішньо переміщені особи та особи, які опинились в складних життєвих обставинах. Після завершення семінару усіх жінок чекали подарунки.