Питання бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку , інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, гуманітарних питань  та з питань дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

908. Про затвердження Програми здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян автомобільним транспортом на приміських автобусних маршрутах загального користування та на  міжміських автобусних маршрутах у межах Любарської селищної ради на  2023-2024 роки.

909. Про комплексну цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та осіб з їх числа на 2023 рік.

910. Про затвердження Цільової програми «Орфанні захворювання» на 2023-2025 роки.

911. Про затвердження Програми «Репродуктивне здоров’я жіночого населення через імунопрофілактику раку шийки матки на 2023-2025роки».

912. Про внесення змін до Порядку надання одноразової матеріальної допомоги членам сімей військовослужбовців.

913. Про внесення змін до Програми виплати одноразової допомоги дітям-сиротам і дітям, позбавленим батьківського піклування, після досягнення 18-річного віку на 2022-2024 роки.

914. Про внесення змін до рішення Любарської селищної ради від 22.12.2021 № 633 «Про бюджет Любарської селищної територіальної громади на 2022 рік».

915. Про затвердження бюджету Любарської селищної територіальної громади на 2023 рік.

916. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Любарська лікарня» Любарської селищної ради Житомирської області на 2023 рік.

917. Про затвердження фінансового плану Комунального некомерційного підприємства «Любарський Центр первинної медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради Житомирської області на 2023 рік.

918. Про утворення освітніх округів на території Любарської селищної ради.

919. Про затвердження  актів приймання-передачі основних засобів, інших необоротних матеріальних активів, запасів, грошових коштів на рахунках, інших поточних зобовязань комунальної власності Любарської селищної ради.

920. Про внесення змін до рішення селищної ради  від 24.02.2021 №162.

921. Про  затвердження акта передачі-приймання основних засобів від Житомирської районної адміністрації.

922. Про передачу комунального майна Любарської селищної ради  на праві господарського відання та затвердження актів передачі-приймання.

923. Про продовження трудових відносин з директором  КЗ «Любарська ДЮСШ».

924. Про затвердження актуального переліку назв вулиць та провулків в окремих населених пунктах Любарської селищної територіальної громади.

925. Про уточнення назв вулиць та провулку Любарської селищної територіальної громади.

926. Про затвердження плану роботи Любарської селищної ради на I півріччя 2023 року.

934. Про  оприбуткування безоплатно отриманих матеріальних цінностей та внесення змін до кошторису видатків Любарської селищної ради на 2022 рік

935. Про безоплатну передачу майна Любарської селищної ради на баланс 24 ДПРЧ І ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Житомирській області

Питання агропромислового  комплексу, земельних відносин, використання природних ресурсів та розвитку населених пунктів Любарської територіальної громади, планування та забудови територій

927. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам.

928. Про надання дозволу  на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних  ділянок, розташованих на території  смт. Любар  Любарської селищної ради Житомирського  району Житомирської області.

929. Про  надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, з метою передачі їх в оренду ТОВ «ЮТК».

930. Про передачу в оренду земельної ділянки Сахневичу Михайлу Сергійовичу.

931.  Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок.

932. Про резервування земельних ділянок для створення індустріальних парків.

933. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок ФГ «Нове Життя -2019».