Щороку 22 грудня в день зимового сонцестояння в Україні святкується День енергетика. Символічно, що свято співпадає з найкоротшим днем і найдовшою ніччю в році, коли робота енергетиків найбільш помітна.

Професійне свято енергетиків має давні і славні традиції, які добре закріпилися як в чисто професійному середовищі, так і в супутніх галузях, не пов’язаних безпосередньо з підтримкою і розвитком генеруючих потужностей.

В умовах війни під час постійних обстрілів інфраструктури від злагодженої роботи наших енергетиків залежить не тільки все виробництво і вся промисловість, наша економіка в цілому, але тепло і світло в оселі кожного.

Сумлінна і самовіддана праця в екстремальних умовах, помножена на високий професіоналізм, стали ознаками вашої професії.
Щиро дякую вам, шановні енергетики, за вашу працю.
Бажаю Вам міцного здоров’я, стабільності, родинного затишку, і найбільше - мирного і чистого неба над нашою державою!

З повагою,

селищний голова                                  Володимир ГЕРАСИМЧУК