Фото без опису

 

В умовах війни, коли вебсайти державних інституцій постійно атакуються ворогом, дуже важливо, щоб кожна людина мала доступ до усієї достовірної та важливої інформації про ситуацію, останні новини та інструкції, як убезпечити себе.

Наразі ДСНС України використовує канали комунікацій для інформування громадян через WhatsApp або Telegram. Безкоштовні сервіси надають користувачам доступ  до важливих оновлень, надійної та достовірної інформації, а також деталей про процедури реагування на надзвичайні ситуації.

Просте інтуїтивне меню дозволяє користувачам у найкоротший термін отримати відповіді на питання, що турбують. Для доступу до чат-боту через месенджер «ДСНС України» (WhatsApp) необхідно перейти за посиланням (https://wa.me/380676785917?text=почати) та «Інтерактивний інспектор» (Telegram) необхідно перейти за посиланням ( https://t.me/Interactive_Inspector_Bot).

Далі користувач може вибрати необхідну тему з набору параметрів меню, щоб отримати доступ до відповідних інструкцій від ДСНС України, таких як ключові оновлення від організацій, основні новини, інструкції з безпеки, рекомендації щодо укриття та посилання на офіційні джерела інформації.

Разом переможемо.

Слава Україні!