Рішенням сесії Любарської селищної ради №935 від 15.12.2022 року

оприбуткувано безоплатно отримані матеріальні  цінності згідно Проєкту "Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування"-"ГОВЕРЛА" в Україні від DAI Clobal,LLC відповідно договору про передачу №HOVERLA-2022-265 від 09.12.2022 року, та акта приймання передачі, а саме:

Набір рятувальних інструментів із зарядним акумулятором, який складається з:різак Weber RSU 210 PLUS E-FORCE3-1шт,акумулятор Milwaukee - 2шт.зарядний пристрій-1шт;  розтикач Weber SP 50 BS E-FORCE3 -1шт,акумулятор Milwaukee-2 шт,зарядний пристрій -1 шт; телескопічний домкрат Weber RZT 2-1170 E-FORCE2-1 шт,акумулятор Milwaukee -2 шт,зарядний пристрій-1 шт.

Одяг пожежного: захисний костюм пожежного спеціальний (куртка, штани), 10 комплектів куди ввійшли, чоботи пожежного, підшоломник пожежного, захисний шолом пожежного з забралом, рукавиці пожежного Nomex.

Бензиновий генератор GUCBIR GENERATOR – 5 шт.

Всього отримано матеріальних цінностей на суму 1755485,48 грн.

Більшу частину отриманих матеріалів і обладнання в День святого Миколая передано селищним головою Володимиром Герасимчуком нашій пожежній частині- 24 ДПРЗГУ ДСНС України у Житомирській області. При передачі були присутні перший заступник голови Анатолій Франков, керівник дільниці Сергій Поташенко, та Литовські побратими, що відвідували цими днями громаду.