Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 15.11.2022 року № 1320 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо призначення окремих видів державної допомоги та соціальних стипендій», якою передбачено, що з 1 січня 2023 року у період воєнного стану автоматична виплата державних допомог продовжується лише особам, які

• проживають на території територіальних громад, де ведуться воєнні (бойові) дії;
  • перебувають в тимчасовій окупації, оточенні (блокуванні).

Перелік територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточені (блокуванні), формується в електронній формі відповідно до Положення про інформаційну систему формування переліку територіальних громад, які розташовані в районі проведення воєнних (бойових) дій або які перебувають в тимчасовій окупації, оточені (блокуванні), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 7 травня 2022 року № 562, у разі відсутності технічної можливості формування такого переліку в електронній формі – затверджується Мінреінтеграції за погодженням з Міноборони на підставі пропозицій відповідних обласних, Київської міської військової адміністрацій.

Отримувачам, які не проживають на території вищезазначених громад, в січні 2023 року необхідно звернутися із заявою та необхідними документами до управління соціального захисту населення, за місцем проживання для продовження виплат державних соціальних допомог:

• малозабезпеченим сім’ям;
  • допомоги на дітей одиноким матерям;
  • тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла загального пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Більш детальну інформацію можна отримати за телефонами «гарячої лінії» управлінь соціального захисту населення:

Богунський район – +38(068)312-72-15;

Корольовський – +38(097)245-19-38.