22 січня ми згадуємо дві рівнозначні за вагомістю події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки й Акт Злуки українських земель.

105 років тому – 22 січня 1918 року – Українська Народна Республіка проголосила незалежність і боролася за право бути самостійною, ні від кого незалежною, вільною, суверенною державою українського народу. Цей факт руйнує твердження російської пропаганди про те, що Української держави не існувало, її вигадали більшовики.

Цьогоріч День Соборності ще більш стверджує нерозривний зв’язок між усіма поколіннями борців за її волю і незалежність. Наших захисників, що боронять рідну землю і тих громадян, що на місцях допомагають своїми справами наближати нашу Перемогу!  Демонструючи перед усім світом неподільність української землі і непохитність української нації.

Низько вклоняюся всім, хто у ці важкі для країни часи боронить нашу Батьківщину.

Нехай цей день утвердить нас в єдності та патріотизмі, додасть кожному наснаги працювати задля блага нашої громади та добробуту України, задля ПЕРЕМОГИ!

Міцного здоров'я, миру та злагоди кожній родині.

З повагою,

селищний голова                                            Володимир ГЕРАСИМЧУК