Фото без опису

 

Оголошується конкурс по визначенню аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Любарської територіальної громади, окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів (далі – пільгове забезпечення лікарськими засобами) на період дії Програми соціальної підтримки громадян Любарської селищної ради, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сесії Любарської селищної ради від 24.02.2021, за умови передбачення в обласному бюджеті Житомирської області субвенції на пільгове медичне обслуговування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, для бюджету Любарської територіальної громади.

Граничний обсяг видатків, передбачений в бюджеті Любарської територіальної громади (за рахунок субвенції з бюджету Житомирської області) для фінансування пільгового забезпечення лікарськими засобами на 2023 рік становить 6300 гривень.

Вимоги до претендентів для участі у конкурсі

  1.  Наявність відповідної ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами.

  2. Наявність та забезпечення належних умов зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення.

  3. Наявність мережі та функціонування аптечних установ на території Любарської територіальної громади.

  4. Встановлення вартості лікарських засобів (крім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів) відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби» та від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення», з урахуванням граничних постачальницько-збутових надбавок, не вищих ніж 10 відсотків, що нараховуються до оптово-відпускної ціни з урахуванням податків та зборів, та граничних торговельних (роздрібних) надбавок не вище ніж 10 відсотків, що нараховуються до закупівельної ціни з урахуванням податків.

Умови подання конкурсних пропозицій

Документи, необхідні для участі в конкурсі надаються в опечатаному конверті (краї зрізу (склеювання) конверта скріпляються печаткою, а при її відсутності – підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання), з обов’язковим зазначенням назви конкурсу відповідно до оголошення про проведення конкурсу.

Конкурсна пропозиція повинна містити:

  • заяву на участь у конкурсі за формою, затвердженою конкурсною комісією;

  • згоду на обробку персональних даних (для претендента для участі в конкурсі, який є фізичною особою - підприємцем);

  • копію ліцензії на право провадження господарської діяльності з виробництва (виготовлення) лікарських засобів в умовах аптеки, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами;

  • відомості про умови зберігання лікарських засобів та виробів медичного призначення;

  • відомості про мережу та функціонування аптечних установ на території Любарської територіальної громади;

  • відомості щодо дотримання постанов Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 № 955 «Про заходи щодо стабілізації цін на лікарські засоби», від 25.03.2009 № 333 «Деякі питання державного регулювання цін на лікарські засоби і вироби медичного призначення».

Всі сторінки конкурсної пропозиції мають бути завірені печаткою претендента для участі в конкурсі (за наявності) та підписом керівника або уповноваженої особи суб’єкта господарювання.

Конкурсна пропозиція повинна бути прошнурована, мати нумерацію сторінок та опис наданих документів.

Всі документи, які подаються претендентами для участі в конкурсі, викладаються українською мовою.

Відповідальність за достовірність інформації, що міститься у конкурсній пропозиції, несе претендент для участі у конкурсі.

Конкурсні пропозиції приймаються за адресою відділу соціального захисту населення, сімейної політики, праці та охорони здоров’я Любарської селищної ради: вул. Незалежності, буд. 38, смт. Любар, 13101, понеділок – четвер з 8:00 до 17:00, п’ятниця з 8:00 до 16:00, перерва з 12:00 до 13:00.

Конкурс з визначення аптечних установ, які здійснюватимуть пільгове забезпечення лікарськими засобами за рецептами лікарів громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, мешканців Любарської територіальної громади, окрім наркотичних, психотропних лікарських засобів і прекурсорів, відбудеться 25.01.2022 о 14:00 за адресою: вул. Незалежності, 38, смт. Любар відділ соціального захисту населення, сімейної політики, праці та охорони здоров’я .