Фото без опису

Міністерство внутрішніх справ України оголошує про формування кількох додаткових бригад Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби. Вони мають посилити наші сили під час майбутнього наступу.

МВС України, Національна гвардія, Національна поліція та Державна прикордонна служба закликають усіх українців, хто прагне якомога швидше викинути російських загарбників з української землі та звільнити усіх наших людей, вступати до лав нових підрозділів.

Їх формування вже почалося. Кістяк нових бригад складається із офіцерів та солдат, які мають величезний бойовий досвід, та проявили себе найкращим чином на різних ділянках фронту. Доукомплектація нових бригад відбуватиметься винятково з добровольців, високомотивованих патріотів України.

Нині є можливість долучитися до однієї з 8 бригад на вибір відповідно до власної мотивації та поглядів. Якщо ви хочете битися серед поліцейських – вам в «Лють». Якщо вам болить за Крим і ви хочете взяти участь у звільненні півострову – тоді долучайтеся до «Кара-Дагу». Хочете укріпити кордон або воювати в лавах прикордонників – обирайте «Сталевий Кордон».

Комплектування цих бригад ґрунтується саме на наборі високомотивованих кадрів. Головний фокус – на особистостях. На людях, які здатні самостійно ухвалювати рішення, мотивованих звільняти українську землю та наших людей.

Для новобранців запланована кількамісячна інтенсивна підготовка із наступним  бойовим злагодженням нових підрозділів, і лише після цього вони братимуть участь у наступальних операціях задля посилення основних сил нашої країни.

Усі, хто вступає на службу у ці новостворені бригади, матимуть такі самі пільги і гарантії, як і у ЗСУ.

Крім того, захисники отримають низку пільг, зокрема:

можливість отримати вищу освіту у військових вишах під час служби – безкоштовно або пільгово;

щорічна відпустка, тривалість якої зростає зі збільшенням вислуги років;

окрім загального страхового стажу, служба зараховується до стажу державної служби;

право на пенсію після 25 років календарної служби, зокрема й за змішаним з цивільним стажем.

Нині набір триває до таких бригад:

Перші на кордоні, перші в наступі. «Сталевий кордон» — бригада Державної прикордонної служби України, у лавах якої вже є герої, які захищали кордон з агресором, боронили Азовсталь та воювали на Бахмутському напрямку.

Червоне полум’я наступу. Бригада «Червона калина» — до лав бригади також увійшли герої, які брали участь у боях на Донеччині й Луганщині та обороняли Київ.

Перетвори свою лють на зброю. «Лють» — бригада Національної поліції України.

Повернемо законні рубежі країни. Рубаємо ворога на шматки. «Рубіж» — до лав бригади також увійшли герої, які відстоювали Гостомельський аеропорт, Рубіжне на Луганщині.

Ми є штурм. Об нас ламається ворог. «Спартан» — потужна штурмова бригада, яка обороняла Харків.

Піднімемо прапор над Кримом. «Кара-Даг» — кара за анексований Крим настане. Ця бригада братиме участь у звільненні АРК.

Окупанте, буря насувається. «Буревій» — бригада утилізації російських військових.

Незламні, нескорені, неспинні. «Азов» — легендарний підрозділ, один із основних осередків оборони Маріуполя.

Головне бажання українців цього року – Перемога. Завдяки партнерам і союзникам ми нарощуємо свою військову потугу. Снаряди, зброя, танки, обладнання – ця допомога щоразу зростає. Ми відчуваємо підтримку усього демократичного світу і маємо інструменти для досягнення Перемоги. Вона неодмінно буде. Долучившись до нових підрозділів, кожен може зробити свій внесок у нашу спільну справу та наблизити день Перемоги України.

 Комунікація нових бригад із добровольцями відбувається у зручній формі з використанням сучасних технологій.  

Спілкування із добровольцями та запис у нові підрозділи структур МВС відбуватиметься у вже звичних центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), які найбільш наближені до всіх громад на всій території нашої країни. 

Якщо потрібно обміркувати рішення, є запис онлайн за посиланням: storm.mvs.gov.ua. На сайті заповнюється типова анкета кандидата, і згодом підрозділ комплектування зв’язується із добровольцем для подальшої роботи. 

Час повертати своє. Приєднуйся до #ГвардіїНаступу!

Фото без опису

Фото без опису

 

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису