08.02.2023 року у залі засідань Любарської селищної ради відбулась чергова тридцять перша сесія Любарської селищної ради VIII скликання. На засідання були запрошені наші гості, що завітали з черговою партією гуманітарної допомоги з міста побратима Пасваліс Республіки Литва. Урочисто підписали договір про співпрацю між нашими громадами. Також передали прапор Литви, який буде розміщено поруч зі стягом України у залі засідань. Селищний голова Володимир Герасимчук подякував за допомогу відзначивши, що доставлений нашими друзями позашляховик, вже переданий на передову, на допомогу нашим захисникам. В знак вдячності і шани селищний голова вручив подяку та подарунки нашим гостям з Литви.

Гостей привітали учні Гринівецької школи, подарувавши виготовлені власноруч екоторбинки з патріотичними принтами.

На сесії розглянуто більше тридцяти питань, серед яких питання бюджету, приватизації та оренди комунального майна, земельні питання.