ГО «Вдоскональ себе» являється однією з імплементуючих сторін проекту «Школа підтримки малого та середнього бізнесу».

Проєкт відбудеться в м. Житомир в період з 01 березня по 30 червня 2023 року. Проєкт реалізовується за підтримки ГО «Мондо» (Естонія) в рамках проєкту «Для України», БФ «Справжні українці» і ГО «Вдоскональ себе».

Участь безкоштовна, за результатами навчання в школі буде розіграно 3 гранти по 1500 євро кожен, які можна буде використати на купівлю обладнання, інструментів та інших речей для свого бізнесу. Кількість учасників проєкту не більше 20 осіб. Прийом заявок здійснюється до 21 лютого 2023 року.

На кого розрахований проєкт:

• Жінок та чоловіків з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО), які мають бізнес-ідеї;

• Діючих підприємців з Житомирської області (та/або з довідкою ВПО).