Любарське КП «Добробут» Любарської селищної ради доводить до відома усіх споживачів послуг з централізованого водопостачання ,централізованого водовідведення  ,поводження з відходами (вивезення та приймання ТПВ) про те,що на  підставі рішення виконавчого комітету   Любарської  селищної  ради, Житомирської області від 10 лютого 2023 року  № 16 «Про встановлення тарифів  на послуги  з централізованого водопостачання,  централізованого водовідведення ,поводження з побутовими відходами Любарському комунальному підприємству «Добробут»» та згідно Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг,структуру цін/тарифів,зміну цін/тарифів,з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад встановлено тарифи на послуги:

- з централізованого водопостачання      44,94 грн./м3,в т.ч. ПДВ 7,49 грн.;

- з централізованого водовідведення      38,17 грн./м3,в т.ч. ПДВ 6,36 грн;

- збирання та перевезення ТПВ                162,71  грн./м3,в т.ч.ПДВ 27,12 грн;

- приймання та захоронення ТПВ             49,26 грн./м3,в т.ч.ПДВ 8,21 грн;

- вивезення та приймання ТПВ від багатоквартирних будинків з  наявністю всіх видів благоустрою 23,32 грн.за 1 людину на місяць;

- вивезення та приймання ТПВ від багатоповерхових будинків за відсутності одного або двох видів благоустрою(каналізації) 24,59 грн.за 1 людину на місяць;

- вивезення та приймання ТПВ від одноквартирних будинків з присадибною ділянкою 25,44 грн.за 1 людину на місяць.

Зазначені тарифи встановлені з 01.03.2023 року.

Адміністрація   Любарського КП «Добробут»