Постановою Кабінету Міністрів України від 17 серпня 1998 року № 1303 „Про впорядкування безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування окремих груп населення та за певними категоріями захворювань” передбачено, що відпуск лікарських засобів безоплатно і на пільгових умовах у разі амбулаторного лікування постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи (категорії 1 і 2) проводиться аптекою за рецептами, виписаними лікарями лікувально-профілактичних закладів за місцем проживання цих осіб. Витрати за відпущені лікарські засоби по безоплатних рецептах відшкодовує Любарська селищна рада.

Мешканці Любарської громади, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, можуть отримати таку послугу у аптеці №15 ТОВ «Первоцвіт- Фарм» за адресою вул. Свободи,35 с.Громада .