Фото без опису

Для посилення оборони України та допомоги ЗСУ у деокупації зайнятих російськими військами територій Офісом Президента України та Міністерством внутрішніх справ України було ініційовано формування «Гвардії наступу» – штурмових бригад у складі Національної гвардії, Національної поліції та Державної прикордонної служби України.

Які завдання потрібно виконувати?

Це штурмові бригади, а отже, на них покладено функцію боротьби з диверсійно-розвідувальними групами противника, проведення зачисток, участь у звільненні окупованих територій, розмінування деокупованих територій, підтримка безпеки на деокупованих територіях.

Чи беруть жінок?

Так, беруть. Вони зможуть працювати у медичних та логістичних підрозділах, а також розвідувальних бригадах.

Чи є обмеження за віком?

Кожна бригада може мати свої вимоги. Наприклад, бригада «Лють» бере до своїх лав громадян віком від 18 до 55 років. Тому деталі уточнюйте за номером 080-010-00-20.

Які кандидати у пріоритеті?

Як зазначалося раніше, основу цих підрозділів складуть поліцейські, прикордонники та нацгвардійці. Насамперед – люди, які пройшли бойові дії 2014-2015 років, частина з яких уже воювала і 2022 року. Підрозділи будуть сформовані виключно із добровольців, якими рухає патріотизм.

Обов’язково мати бойовий досвід?

Ні, не обов’язково. Вступити до лав «Гвардії наступу» може кожен громадянин України, незалежно від його бойового досвіду.

Як відбувається зарахування?

Кандидат проходить військово-лікарську комісію, здає психологічний тест та тест із фізичної підготовки. Якщо результати досить хороші, людину зараховують до обраної ним бригади.

Яка зарплата?

Мінімальна зарплата складає 25-27 тисяч гривень. Плюс 30 тисяч гривень надбавки за воєнний стан. І збільшена додаткова винагорода тим, хто виконуватиме завдання у безпосередньому бойовому зіткненні із супротивником, у розмірі 70 тисяч гривень.

Які пільги передбачено?

Можна безкоштовно або на пільгових умовах здобувати вищу освіту у військових вишах під час служби. Кожен доброволець, який вступить до команди «Гвардії наступу», матиме щорічну відпустку, тривалість якої зростатиме зі збільшенням вислуги років. Також окрім загального страхового стажу, служба у бригаді йде до стажу державної служби.

Дізнатися детальніше про підрозділи «Гвардії наступу» можна ТУТ.

Як долучитися до «Гвардії наступу» читайте ТУТ.