День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Саме в ці дні дев’ять років тому під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Євромайдану. Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя понад ста активістів Майдану. 21 лютого 2014 року офіційна влада України юридично визнала жертвами загиблих мітингувальників Майдану. Того дня на Майдані відбулося прощання із загиблими повстанцями, яких у жалобних промовах назвали «Небесною Сотнею», а під час прощання із загиблими лунала пісня «Плине кача…», яка стала українським народним реквіємом.

Цьогоріч заходи до Дня Героїв Небесної Сотні проходитимуть під гаслом «Небесна Сотня – перші Герої російсько-української війни».

Любарська громада вшановує пам’ять полеглих героїв традиційним щорічним покладанням квітів до пам’ятного знаку алеї Героїв Небесної сотні і хвилиною мовчання.

ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ ВОНИ ЗГОРИ ТРИМАЮТЬ НЕБО НАД УКРАЇНОЮ!