Фото без опису

Минулого тижня до медичних закладів Житомирщини передали 50 моніторів життєвих функцій пацієнта та інше медичне обладнання, отриманих від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

У межах крос-секторального проекту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки ЮНІСЕФ до Житомира було доставлено 2 фури медичного обладнання та медикаментів. Це 50 моніторів життєвих функцій пацієнта, які розподілили між 17 закладами охорони здоров’я області з метою посилення ефективності відслідковування стану здоров’я пацієнтів дитячих та пологових відділень.

 «Передача моніторів є одним із важливих заходів для вдосконалення якості надання медичних послуг в лікарнях Житомирщини. Монітор пацієнта відноситься до групи медичної техніки, яка володіє широкими функціональними можливостями», - зазначає програмний координатор напрямку «Охорона здоров’я» крос-секторального проекту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» Олександр Зарицький. 

 Призначення моніторів полягає у тому, що вони дозволяють вимірювати 6 фізіологічних параметрів здоров’я людини:

 • електрокардіографія,

 • частота серцевих скорочень,

 • частота дихання,

 • артеріальний тиск,

 • частота пульсу та температура.

 Монітори застосовується для відстеження стану пацієнтів будь-якого віку – дітей, дорослих, новонароджених і літніх людей. Монітор пацієнта призначений для постійного контролю параметрів життєдіяльності пацієнтів, зокрема оперованих та тяжкохворих. Завдяки такому приладу значно полегшується спостереження за хворими, що знаходяться на операційному столі, в реанімації, палаті інтенсивної терапії або стаціонарі. Монітори життєвих функцій пацієнта від ЮНІСЕФ дозволять розширити можливості лікарів до діагностики у лікарнях Житомирщини та оптимізувати процес діагностики у лікарнях.

 Окрім того, медичні заклади області разом із моніторами отримають ще:

 • Міжвідомчі набори для екстреної допомоги, що містять основні лікарські засоби та медичні вироби для 1 000 осіб  на три місяці, які можуть використовувати працівники первинної медичної допомоги.

 • Акушерські та акушерсько-хірургічні набори для лікарень, що мають пологові відділення. Акушерські набори містять основні медикаменти, медичні вироби, витратні матеріали та обладнання, базове обладнання для стерилізації та реанімації для закладів охорони здоров'я. Набір розрахований на виконання в середньому 50 нормальних пологів.

 • Набори стерилізації, які складаються з основного обладнання для полегшення парової стерилізації в усіх типах установок, включаючи надзвичайні ситуації;

 • Набори отоскопів для візуального огляду барабанної перетинки та зовнішнього вуха, набір отоскопів, що складається з діагностичної головки на ручці.

 • Набори манжет для вимірювання артеріального тиску.

 • Стетоскопи для дорослих і дітей.

 Допомога передана у межах крос-секторального проекту ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) у співпраці з Житомирською ОДА.

Фото без опису 

Фото без опису

Фото без опису