Фото без опису

Ось такі закладинки «Скажи чесно, ти як?» у кожне замовлення вкладатиме національна книжкова платформа Yakaboo, учасник спільноти «Бізнес без бар’єрів». Про це повідомляє ГО «Безбар’єрність».

QR-код відведе вас на спеціальну сторінку із техніками самодопомоги та піклування про людей поруч, запущену в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Першої леді Олени Зеленської.

Як повідомлялося раніше, в рамках інформаційної кампанії, спрямованої на популяризацію серед населення необхідності звернення до психологів із метою отримання відповідної психологічної допомоги внаслідок збройної агресії рф проти України, Міністерством культури та інформаційної політики України було створено серію відеороликів під назвою «Скажи чесно, ти як?». Відомі українські телерадіоведучі, актори та співаки розповіли про свої відчуття та емоції, які переживають через вторгнення росії, та поділилися швидкими техніками з підтримки себе та інших, які кожен може використовувати у повсякденному житті. ВІДЕО можна переглянути на YouTube-каналі Житомирської ОВА.

ГО «Безбар’єрність» дякує Бюро ВООЗ в Україні, завдяки якому цей проєкт став можливим, а також книжковій платформі Yakaboo – за його реалізацію.

Надсилайте фото своїх замовлень із закладинками і діліться в коментарях, що вам особисто допомагає відчути точку опори. Впевнені, ваш досвід може бути дуже корисним для інших.

«Бізнес без бар’єрів» – спільнота компаній, яка об’єдналася навколо ініціативи Першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів». Наразі спільнота налічує 23 компанії, кожна з яких спрямовує зусилля на підтримку українського суспільства.

Всеукраїнська програма ментального здоров’я за ініціативою Олени Зеленської створює звичку піклуватися про своє ментальне здоров’я, щоб українці знайшли в собі приховане джерело сили у складні часи.

Розробку та впровадження програми координує Міністерство охорони здоров’я України у тісній взаємодії з українськими та міжнародними фахівцями. Ініціатива реалізується за підтримки World Health Organization.

Нагадаємо, що керівництво Житомирської ОВА взяло участь у черговому засіданні Ради Безбар’єрності. 

Фото без опису

Фото без опису