Фото без опису

Питання бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку , інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, гуманітарних питань та з питань дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

1. Про внесення змін до рішення Любарської селищної ради від 15.12.2022 № 915 «Про бюджет Любарської селищної територіальної громади на 2023 рік».

2. Про затвердження Програми економічного і соціального розвитку Любарської селищної ради на 2023 рік.

Програма

3. Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Любарської селищної ради на 2021-2025 роки.

4. Про затвердження Положення про порядок використання шкільних автобусів.

5. Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Любарська лікарня Любарської селищної ради Житомирської області» (у новій редакції).

Статут

6. Про утворення спостережної ради при комунальному некомерційному підприємстві «Любарський центр первинної медико-санітарної допомоги» Любарської селищної ради  Житомирської  області та затвердження її складу.

7. Про клопотання до Міністерства культури та інформаційної політики України про припинення діяльності та виключення з базової мережі закладів культури на території Любарської територіальної громади.

Додаток

8. Про внесення змін до штатного розпису Березівської гімназії Любарської селищної ради.

9. Про внесення змін до штатного розпису Березівського закладу дошкільної освіти Любарської селищної ради.

10. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа Любарської селищної ради».

11. Про оприбуткування гуманітарної допомоги та внесення змін до кошторису видатків Любарської селищної ради на 2023 рік.

12. Про передачу комунального майна Любарської селищної ради в оперативне управління та господарське віддання та затвердження актів передачі-приймання.

Додаток 1, Додаток2 , Додаток 3, Додаток 4, Додаток 5 , Додаток 6

13. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з де, Додаток5ржавної власності у комунальну власність Любарської селищної ради.

14. Про прийняття у комунальну власність гідротехнічної споруди, що розташована за адресою: Житомирська область, Житомирський район, с. Панасівка, вул. Л. Українки, 6А.

Питання агропромислового комплексу, земельних відносин, використання пбриродних ресурсів та розвитку населених пунктів Любарської територіальної громади, планування та забудови територій

15. Про зміну цільового призначення нежитлових приміщень.

16. Про передачу в тимчасове користування Кирилюк Т.А. житлового будинку Липненського ліцею.

17. Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), що використовуються під польовими дорогами, розташованими між земельними частками (паями) та передачу їх в оренду ТОВ «Хмільницьке».

18. Про  надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної  грошової оцінки земельної ділянки водного фонду.

19. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки (паю) в натурі (на місцевості).

20. Про передачу земельних ділянок із комунальної власності у державну власність.

21. Про передачу в оренду земельних ділянок ФГ «Житинецьке».

22. Про припинення дії договорів оренди землі ТОВ «Агро-Регіон-Любар».

23. Про надання дозволу  на розробку технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок, розташованих на території Любарської селищної ради Житомирського району Житомирської області.

24. Про внесення змін до рішення селищної ради від 08.02.2023року № 982.