Бійці підрозділів "Гвардії наступу" отримуватимуть щонайменше 25 тисяч гривень. Таку зарплату матимуть військові в місці постійної дислокації. 

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко в інтерв'ю "Укрінформу".

Далі рівень грошового забезпечення буде визначатися районом перебування особи та веденням бойових дій.

"Тобто, 25 тисяч — це база. Але, наприклад, якщо говорити про громадянина, який був майором, то він одразу отримає пару тисяч за звання. Відповідно, від посади людини також залежатиме, яким буде його грошове забезпечення", — сказав Клименко.

За останніми даними, на вступ до "Гвардії наступу" надійшло вже понад 23 тисячі заявок. Близько 5% від цієї усієї кількості заяв надійшло від жінок. Окрім того, виявили бажання служити в "Гвардії наступу" й іноземці, проте їх брати не планують. 

Новостворені підрозділи обіцяють комплектувати й озброювати максимально, відповідно до належних норм.

"Ми прекрасно розуміємо, що іде війна і що ми будемо мати, зокрема, й санітарні втрати, і поранених людей треба буде кимось замінювати. Мало того, підрозділ не може постійно бути на війні, він має проходити ротацію, і у нас має вистачити саме людських сил, щоб давати нашим бійцям відпочивати. Тому ми ці бригади будемо постійно поповнювати новими бійцями", — зауважив міністр.

Нагадаємо, Міністерство внутрішніх справ не буде оприлюднювати списки рядових бійців "Гвардії наступу".