Фото без опису

Про це у телемарафоні «Єдині новини» заявив представник Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» Степан Місюк («Гвардія наступу»).

«У нашій країні на сьогодні є багато підготовлених інструкторів, які мають бойовий досвід і мають чому навчити – не з книжок, а, зокрема, по тому, як вони воювали. Тому зараз у нас кандидатів навчають інструктори з нашої держави, без міжнародних інструкторів», – уточнив він.

На його думку, в Україні у наших військовослужбовців є такий досвід, який не у кожній країні мають інструктори.

Він також підтвердив, що штурмові бригади «Гвардії наступу» і «Лють», зокрема, будуть оснащені різноманітною технікою – як нашого, так і закордонного виробництва. І зазначив, що станом на 6 березня до об’єднаної штурмової бригади «Лють» Нацполіції України було подано близько восьми тисяч заявок, і ці кандидати розглядаються на різні позиції.

Окремо представник Нацполіції сказав і про те, що жінки також активно подають заявки на вступ до бригади, яку він представляє.

«Жінки у нашій бригаді можуть заміщувати багато позицій, починаючи від парамедиків. Є жінки, які подають заявки саме у штурмові підрозділи – на снайперів і тому подібне», – заявив Степан Місюк.

Нагадаємо, що корінний херсонець 22-річний Володимир Діденко, який зараз тимчасово проживає і працює  в Житомирі, зовсім скоро сподівається повернутись на малу батьківщину у складі Об’єднаної штурмової бригади Національної поліції «Лють», щоб назавжди вимести ворога з українських земель.