Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, що відповідно до листа Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів від 07 березня 2023 року № 11.1.3-21/5273 направляємо для відповідної роботи інформаційне повідомлення, отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від 02 березня 2023 року № 2023.1260-fup 4, стосовно виявлення норовірусу в устрицях (Crassostrea gigas), що експортувалися з Франції (виробник: Les jardins ostréicoles de tatihou, France; пакувальник: Friulpesca SRL, Italy) до України (одержувач: ТзОВ «МЕТРО Кеш енд Кері Україна», проспект Петра Григоренка, 43, м. Київ)

Звертаємо увагу операторів ринку харчових продуктів Люборської  територіальної громади  !!!       Відповідно до  законів України  «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми,  побічні  продукти  тваринного  походження,  здоров’я  та  благополуччя тварин»  та  «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових  продуктів».  вразі наявності даної продукції в торгівельній мережі,  її необхідно вилучити та  проінформувати  Житомирське районне управління Головного управління Держпродспожив-служби в Житомирській області на електронну адресу:   upr-dpss-lubar@ukr.net або за номером телефону (041-47) 2-30-33.