Громада в скорботі…
05.03.2023 захищаючи нашу землю, під час виконання службового обов`язку загинув житель с. Семенівка, уродженець Нової Чорторії, - Віктор Воронюк - 1979 р.н. Рік тому, 05.03
.2022 року пішов боронити нашу державу, в частині А0693. Загинув земляк в населеному пунктіБілогорівка, Сєвєродонецький район, Луганської області. Сьогодні наша громада провела захисника в останню путь.
Важко сприймати смерть наших захисників. Ще важче знайти слова втіхи і підтримки для рідних, близьких та знайомих бійця. Це невимовний біль та непоправна втрата, яку не пробачимо окупанту і ніколи не забудемо.
Щирі співчуття родині.
Героям Слава!