Фото без опису

Питання бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку , інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, гуманітарних питань та з питань дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

1. Пропозиції щодо внесення змін до бюджету Любарської територіальної громади на 2023 рік.

2. Про намір передачі в оренду приміщення кабінету №81 дміністративної будівлі Любарської селищної ради  та включення об’єкту нерухомого майна до Переліку другого типу.

3. Про організацію інклюзивного навчання в Любарському закладі дошкільної освіти Любарської селищної ради та внесення змін до штатного розпису.

4. Про внесення змін до видів економічної діяльності комунального підприємства «Добробут» Любарської селищної ради.

5. Про оприбуткування благодійної допомоги від ТОВ "ЦУКОРАГРОПРОМ" та внесення змін до кошторису видатків Любарської селищної ради на 2023 рік.

6. Про безоплатне прийняття у комунальну власність Любарської селищної ради гуманітарної допомоги та затвердження актів передачі-приймання.

7. Про передачу комунального майна Любарської селищної ради в оперативне управління  та затвердження актів передачі-приймання.

8. Про затвердження  рішення виконавчого комітету селищної  ради.

Питання агропромислового комплексу, земельних відносин, використання пбриродних ресурсів та розвитку населених пунктів Любарської територіальної громади, планування та забудови територій

9. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність громадянам.

10. Про надання дозволу на розроблення детального плану території земельної ділянки  для облаштування кладовища в с. Пединки.

11. Про надання дозволу на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок для облаштування звалищ промислових та побутових відходів на території Любарської селищної ради.

12. Про припинення дії договорів оренди землі ПрАТ «Київстар».

13. Про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

14. Про передачу в оренду земельних ділянок ТОВ «Юкрейн Тауер Компані».

15. Про передачу в оренду земельної ділянки Олійник Ользі Сергіївні.

16. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок фізичним та  юридичним особам.

17. Про передачу в оренду земельних ділянок юридичним особам.

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у разі зміни її цільового  призначення.

19. Про надання дозволу на розробку проекту із землеустрою щодо зміни цільового  призначення земельної ділянки.

20. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо організації і встановлення меж території земель водного фонду та водоохоронної зони водоймища, розташованого за межами населеного пункту с. Житинці  Житомирського району Житомирської області.

21. Про затвердження технічної документацій із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної власності.