Фонд Міжнародної Солідарності у партнерстві з  BGK (Банк Господарства Крайового) та Європейською комісією закуповує і доставляє гуманітарну допомогу для територіальних громад та органів місцевого самоврядування.

В рамках проекту для нашої територіальної громади було виділено 7 генераторів (3.5 кВт) на суму 12040 злотих. Їх отримали: Гринівецька філія Любарського ліцею №1,Борушківецька початкова школа, Гізівщинська гімназія, Коваленківська філія Любарського ліцею №2, Коростківська філія Новочорторийського ліцею, Стрижівський ліцей та Малобраталівський заклад дошкільної освіти.

Ми щиро вдячні нашим сусідам із Республіки Польща за надану допомогу, за підтримку нашій Україні у важкий для нас час.