Житомирське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області повідомляє, про отримане по системі швидкого оповіщення щодо харчових продуктів та кормів (RASFF) від   10 лютого 2023 року № 2022.7639-fup 4, стосовно виявлення Salmonella enterica ser. Enteritidis (присутність у 2 з 5 зразків) у курячих четвертинах, що експортувались з Польщі (виробник: Cedrob S.A., Poland; відправник: AMP Logistyka Sp. z o.o., Poland) до України (одержувач: ТзОВ «ВІЗІЯ ТРЕЙД», вул. Надпільна, 261/101, м. Черкаси).

Звертаємо увагу операторів ринку харчових продуктів Любарської  територіальної громади  !!!    Відповідно до  законів України  «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми,  побічні  продукти  тваринного  походження,  здоров’я  та  благополуччя тварин»  та  «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових  продуктів».  вразі наявності даної продукції в торгівельній мережі,  її необхідно вилучити та  проінформувати  Житомирське районне управління Головного управління Держпродспожив-служби в Житомирській області на електронну адресу:   upr-dpss-lubar@ukr.net або за номером телефону (041-47) 2-30-33.