Набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2023 р. № 182 «Деякі питання Українського молодіжного фонду», якою фактично утворено Український молодіжний фонд (УМФ).

УМФ – це установа, яка буде надавати бюджетні гранти для реалізації актуальних для держави молодіжних проєктів та виконувати окремі завдання молодіжної політики.

Головні пріоритетні завдання фонду у 2023 році:

залучення молоді до волонтерської діяльності для наближення перемоги та відновленні країни у післявоєнний період (зокрем, через волонтерство);

підвищення рівня компетентностей молоді шляхом неформальної освіти;

підвищення рівня економічної самостійності молоді.

Завдяки створенню такої установи з’являться можливості:

участі молоді у волонтерській діяльності задля відновлення країни;

надання молоді знань та навичок для працевлаштування, відновлення країни та підвищення життєстійкості;

нових робочих місць і відкриття власних справи для розвитку молоді в Україні та повернення молоді з-за кордону;

підвищення спроможності суб’єктів молодіжної роботи, у тому числі для вирішення критичних питань молоді.

До 29 березня 2023 року Міністерство молоді та спорту України приймає заявки на участь у конкурсному відборі до складу Наглядової ради суб’єктів громадського сектору.

Детальніше про умови конкурсного відбору за посиланням: bit.ly/3JJX6g1.