Попри складні умови воєнного стану Міграційна служба прагне до створення зручних і доступних умов для отримання адміністративних послуг.
Оформити або відновити паспортні документи можна у будь-якому підрозділі незалежно від місця реєстрації.Адміністративні послуги доступні у 19 підрозділах Міграційної служби Житомирської області - https://dmsu.gov.ua/zhytomyr/pidrozdily.html.  
Для оформленняID-картки та закордонного паспорта не доведеться витрачати час у чергах. Наші працівники забезпечать для вас комфортне та швидке обслуговування.
Документи можна оформити звернувшись безпосередньо до підрозділів Міграційної службиЖитомирської області у поточну чергу або записатись на прийом у зручний для вас час за допомогою онлайн-сервісу «Електронна черга» - https://dmsu.gov.ua/services/online.html.
Окрім того, ви маєте змогу одночасно оформити паспорт громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Детальніше за посиланням - https://dmsu.gov.ua/news/dms/13853.html.

Нагадуємо, що вартість вказаних документів складає:
• паспорт громадянина України (ID-картка):
нетерміновий – 450 грн.;
терміновий – 820 грн.
• паспорт громадянина України для виїзду за кордон:
нетерміновий – 856 грн.;
терміновий – 1496 грн.

Міграційна служба Житомирської області надає консультації за номерами "гарячих ліній": (098)709-0601(0412)42-21-12 та особистими повідомленнями на офіційній сторінці уFacebook – https://www.facebook.com/udmszht.
Любарськийсектор УДМС у Житомирській області  надає консультації за номером телефону :   (04147)2-35-05

Чекаємо на вас у нашому підрозділі!


Любарський сектор УДМС у Житомирській області