Фото без опису

Питання бюджету, комунальної власності, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, малого та середнього бізнесу, гуманітарних питань та з питань дотримання законності, правопорядку, прав людини, регламенту, депутатської етики та місцевого самоврядування

1. Про внесення змін до рішення Любарської  селищної  ради від 15.12.2022 № 915 «Про бюджет Любарської селищної територіальної громади на  2023  рік».

Додаток1   Додаток2

2. Про оприбуткування безоплатно отриманих матеріальних цінностей згідно Проєкту «Підвищення ефективності роботи та підзвітності органів місцевого самоврядування» - «ГОВЕРЛА» та внесення змін до кошторису видатків Любарської селищної ради на 2023 рік.

Долаток

3. Про передачу комунального майна та матеріальних цінностей Любарської селищної ради в оперативне управління та господарське відання, затвердження актів передачі-приймання.

Питання агропромислового комплексу, земельних відносин, використання пбриродних ресурсів та розвитку населених пунктів Любарської територіальної громади, планування та забудови територій

4. Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок фізичним та юридичним особам.

5.Про  передачу  в оренду земельних ділянок юридичним та фізичним особам

6. Про  передачу  в оренду земельних ділянок ТОВ «Хмільницьке».

7. Про продовження терміну дії договору  особистого  строкового сервітуту для обслуговування будівель торгівлі ФОП Фесько Лесі Миколаївні.

8. Про затвердження протоколу про розподіл земельних ділянок між власниками земельних часток (паїв) та погодження проєкту землеустрою щодо організації території земельних часток (паїв) наданих у власність громадянам- членам реформованого ВАТ «Коростки», для ведення товарного сільськогосподарського виробництва (код КВЦПЗ - 01.01) за межами с. Коростки, Любарської селищної територіальної громади, Житомирського району Житомирської області.