Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe оголошує відбір посадовців ОМС для участі у Мережі з обміну досвідом «Діяльність робочих груп зі створення систем внутрішнього контролю та аудиту в територіальних громадах».

Участь у Мережі допоможе:

впорядкувати внутрішній контроль та аудит бюджетів громад,

стабілізувати бюджетні показники громад,

подолати дефіцит коштів та матеріальних активів, що поглибився під час війни,

організувати відновлення та відбудову територій в повоєнний період,

сприяти сталому розвитку громад та стратегічній орієнтації в бюджетному процесі,

Результатом участі у Мережі стане:

сформована організаційна основа внутрішнього контролю в бюджетному процесі та внутрішнього аудиту на рівні розпорядників коштів місцевого бюджету,

розвинуті навички налагодження взаємодії всіх учасників бюджетного процесу,

«картинка» існуючого стану виконання функцій внутрішнього контролю та аудиту,

підготовлений пакет документів, необхідних для запровадження систем внутрішнього контролю та аудиту.

Протягом 4 місяців, починаючи з квітня 2023 року, в ході онлайн навчань та консультацій, за допомоги та супроводу експертів, органи самоврядування громад-учасниць напрацюють (актуалізують) індивідуальні документи, що стануть ключовими для впровадження ефективної системи внутрішнього контролю та аудиту в громаді.

До участі у роботі Мережі буде відібрано команди органів місцевого самоврядування 48 територіальних громад із населенням менше 50 тисяч.

Для участі у відборі необхідно до 12 квітня заповнити заявку.

Деталі за посиланням: https://decentralization.gov.ua/news/16301