ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» запрошує всіх долучитися до написання радіодиктанту від Пса Патрона! Чекатимемо на відвідувачів на Дитячих точках СПІЛЬНО в області для спільного написання диктанту.

4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки, пройде радіодиктант з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами для дітей молодшої та середньої школи. Диктант звучатиме голосом пса Патрона з мультфільму про Патрона на Українському Радіо 4 квітня о 15:00.

Запрошуємо долучитися до написання диктанту на Дитячих точках СПІЛЬНО на Житомирщині у таких громадах: Житомирська, Черняхівська, Олевська, Баранівська, Ємільчинська, Ружинська, Малинська, Попільнянська, Коростишівська.

Для того, аби підготувати кращі умови на дитячих локаціях, просимо заповнити реєстраційну форму за посиланням: https://bit.ly/42SqGaC

Перед диктантом, о 14:40, в ефірі Українського Радіо буде розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки.

Щоб написати диктант та дізнатися правила, що рятують життя, оберіть найзручніший з перерахованих способів:

🔹 слухайте прямий ефір на Українському радіо на FM-частоті вашого міста, на сайті Українського Радіо, у мобільному застосунку suspilne.radio або у додатку Дія @diia.gov.ua

🔹 увімкніть пряму трансляцію онлайн на YouTube чи Facebook сторінках ЮНІСЕФ, ДСНС, Українського Радіо, чи Facebook сторінках Центру протимінної діяльності, Міністерства освіти і науки

🔹 прийдіть у Спільно Точку у вашому місті завчасно та зареєструйтеся на диктант.

Знімайте фото та відео, як ваші діти пишуть диктант, і публікуйте в соцмережах з хештегом #СпільноДиктант.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде через 2 години після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ЮНІСЕФ, ДСНС та Українського Радіо!

ГО «НУО «Ін Тач Юкрейн Фундейшн» також опублікує текст диктанту для перевірки!

СПІЛЬНО до безпеки через важливі знання!