Головне управління ДСНС України у Житомирській  області проводить конкурсний відбір кандидатів для вступу на денну форму навчання за державним замовленням до закладів вищої освіти ДСНС України.

Відбір проводиться до Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, за основними спеціальностями «Пожежна безпека», «Цивільна безпека», (термін навчання – 4 роки).

Для вступу необхідні результати  Національного мультипредметного тесту або ЗНО 2019-2021 років (Українська мова і математика) та мотиваційний лист.

Проводиться відбір до Вищого професійного училища ЛДУБЖД (м. Вінниця) за спеціальністю “Організація та техніка протипожежного захисту” «Радіаційний та хімічний контроль» (термін навчання 2,5 роки). За бажанням, вступникам, дозволено складати необхідні вступні іспити (українська мова та математика) у навчальному закладі, або здати сертифікати ЗНО із вищевказаних предметів.

Для участі в конкурсі запрошуються громадяни України чоловічої та жіночої статі віком від 17 до 25 років, які мають повну загальну середню освіту, або закінчують середні навчальні заклади в 2022 році, за станом здоров'я придатні до військової служби, мають добрі показники успішності і за своїми діловими та моральними якостями можуть проходити службу в пожежно-рятувальних підрозділах.

Також по закінченню 9-ти класів є можливість поступити до ліцею цивільного захисту ЛДУБЖД (м. Вінниця) де по закінченню навчання можна отримати повну загально середню освіту на рівні державних стандартів та допрофесійної підготовки у сфері цивільного захисту. Вступні випробування з математики та фізичної підготовки. Строк навчання - 2 роки.

Після закінчення закладів вищої освіти цивільного захисту випускникам гарантується працевлаштування в підрозділах ДСНС Житомирської області.

Бажаючим взяти участь у конкурсному відборі необхідно звернутися до районних управлінь та пожежно-рятувальних підрозділів за місцем проживання або до відділу персоналу Головного управління ДСНС України у Житомирській області за адресою:

 м. Житомир, вул. Героїв Пожежників, 67-Б

        Телефон для довідок: 8-0412- 42-15-23

        При собі необхідно мати паспорт або свідоцтво про народження.

Запрошуємо до навчальних закладів системи  ДСНС України

Головне управління  ДСНС України у Житомирській області  запрошує на денну форму  навчання за державним замовленням до вищих навчальних закладів цивільного захисту України у 2023 році:

 

Львівського державного університету безпеки життєдіяльності     (м. Львів),  веб-сайт: https://ldubgd.edu.ua/;

Національного університету цивільного захисту України          (м. Харків) (в даний час розміщується в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України м. Черкаси),                                               веб-сайт: http://nuczu.edu.ua/ukr/;

Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України (м. Черкаси),

веб-сайт: https://chipb.dsns.gov.ua/;

Вінницького вищого професійного училища ЛДУБЖ              

(м. Вінниця),  веб-сайт:http://vpu.ldubgd.edu.ua/index.php;

Підготовка фахівців ДСНС кваліфікаційного рівня «Бакалавр», «Магістр» за спеціальностями: «Пожежна безпека», «Цивільний захист», «Психологія», «Охорона праці», «Екологія», «Організація і техніка протипожежного захисту», «Комп’ютерні технології», «Кібер безпека». Вступні іспити: фізичне виховання, конкурс сертифікатів ЗНО з української мови та літератури, математики, фізики, біології та ін. (залежно від спеціальності). Термін навчання: «Бакалавр» - 4 роки, «Магістр» - 1,6 років (денна форма) та 1,9 років (заочна форма).

Навчання проводиться за державним замовленням та на контрактній основі. Після закінчення навчання гарантоване працевлаштування.

За додатковою інформацією звертатися за адресою: м. Житомир, вул.  Героїв Пожежників, 67-б.           тел. (0412) 42-15-23